Head Rae Õpilasmaleva sõbrad!

Suveni on küll pool aastat aega, aga oleme sujuvalt juba maleva lainel! Seoses sellega on meil juba mõned üleskutsed ja infokillud noortele, lastevanematele, tööandjatele ja võimalikele rühmajuhtidele:

Rae Õpilasmalevasse algab registreerimine 3. aprill 2023 kell 15:00. Ka sel korral toimub Rae Õpilasmalevasse registreerimine läbi Rae valla iseteeninduse. Malevasse saavad registreerida eelisjärjekorras Rahvastikuregistri andmetel Rae vallas elavad noored vanuses 13*-18. Ööbimisega välisvahetusse võtame noori alates 15. eluaastast. Registreerimiseks on vaja esitada taotlus, mille esitab ja digiallkirjastab iseteeninduses noor ise. Ka lapsevanem digiallkirjastab noore esitatud taotluse.

Kui õpilasmalevast soovib osa võtta Ukraina noor, siis võta ühendust meie maleva peakorraldaja Liia Kassiga aadressil liia.kass@raenoortekeskus.ee.

*Oluline on, et noor oleks vallasisese malevavahetuse 1. päevaks 13-aastane. Ehk siis noor võib registreerimise ajal olla 12, aga maleva alguseks peab ta olema 13. Kui noor tahab registreerida ööbimisega välisvahetusse, siis võib ta registreerimishetkel olla 14-aastane, aga vahetuse esimeseks päevaks peab ta olema saanud 15.

PS! Rae valla iseteeninduses taotluse esitamiseks ja digiallkirjastamiseks on vaja noorel (ja ka lapsevanemal) ID-kaarti (koos PIN-koodidega!), Smart-ID’d või mobiil-ID’d. Tee kindlaks, et sul oleksid vastavad vahendid olemas registreerimise ajaks. Kuna PPA järjekorrad on pikad, siis tasub juba praegu hakata ID-kaardi puudumisel selle taotlemisega tegelema, et see jõuaks aprilli alguseks valmis. Kehtivaid vahendeid on vaja nii noorel kui ka lapsevanemal!

Rae ÕM 2023 toimub kolmes vahetuses:

  • I vahetus 13+ noortele 26.06 – 07.07 RÜHMADE PIIRKONNAD: Peetri, Lagedi, Järveküla, Jüri ja Vaida;
  • välisvahetus 15+ noortele (ööbimisega) 25.06 – 06.07 Vanaõue Puhkekeskuses Viljandimaal;
  • II vahetus 13+ noortele 07.08 – 18.08 RÜHMADE PIIRKONNAD: Peetri, Lagedi, Järveküla, Jüri ja Vaida.

Täpsema info maleva kohta leiab noor, lapsevanem, tööandja ja rühmajuht SIIT.

Selleks, et noortel oleks põnev töösuvi otsime tööandjaid, kes on nõus võtma noored enda hoole alla ja pakkuma neile tööd. Kui sinu ettevõttel on võimalik pakkuda noortele tööd, siis kirjuta meile julgelt ja lööme käed. Ühendust saab võtta aadressil liia.kass@raenoortekeskus.ee.

Otsime 2023. aasta malevasse rühmajuhte liituma. Maleva rühmajuhi amet on ideaalne suvine tööamps. Saada oma CV ja motivatsioonikiri või küsimused aadressile liia.kass@raenoortekeskus.ee.

Lisainfo:

Liia Kass
Rae Noortekeskuse projektijuht
+372 5562 2211
liia.kass@raenoortekeskus.ee