Head Rae Õpilasmaleva sõbrad!

2024 aasta Rae Õpilasmalev ei ole enam mägede taga. Seoses sellega on meil juba mõned üleskutsed ja infokillud noortele, lastevanematele, tööandjatele ja võimalikele rühmajuhtidele:

Rae Õpilasmalevasse algab registreerimine 2. aprill 2024 kell 18:00. Rae Õpilasmalevasse registreerimine läbi Rae valla iseteeninduse. Malevasse saavad registreerida eelisjärjekorras Rahvastikuregistri andmetel Rae vallas elavad noored vanuses 13*-18. Ööbimisega välisvahetusse võtame noori alates 15. eluaastast. Registreerimiseks on vaja esitada taotlus, mille esitab ja digiallkirjastab iseteeninduses noor ise. Ka lapsevanem digiallkirjastab noore esitatud taotluse.

*Oluline on, et noor oleks vallasisese malevavahetuse 1. päevaks 13-aastane. Ehk siis noor võib registreerimise ajal olla 12, aga maleva alguseks peab ta olema 13. Kui noor tahab registreerida ööbimisega välisvahetusse, siis võib ta registreerimishetkel olla 14-aastane, aga vahetuse esimeseks päevaks peab ta olema saanud 15.

PS! Rae valla iseteeninduses taotluse esitamiseks ja digiallkirjastamiseks on vaja noorel (ja ka lapsevanemal) ID-kaarti (koos PIN-koodidega!), Smart-ID’d või mobiil-ID’d. Tee kindlaks, et sul oleksid vastavad vahendid olemas registreerimise ajaks. Kuna PPA järjekorrad on pikad, siis tasub juba praegu hakata ID-kaardi puudumisel selle taotlemisega tegelema, et see jõuaks aprilli alguseks valmis. Kehtivaid vahendeid on vaja nii noorel kui ka lapsevanemal!

Rae ÕM 2024 toimub kolmes vahetuses:

  • I vahetus 13+ noortele 01. – 12.07 RÜHMADE PIIRKONNAD: Peetri, Lagedi, Järveküla, Jüri ja Vaida;
  • välisvahetus 15+ noortele (ööbimisega) 25.06 – 06.07 Vanaõue Puhkekeskuses Viljandimaal;
  • II vahetus 13+ noortele 05. – 16.08 RÜHMADE PIIRKONNAD: Peetri, Järveküla ja Jüri.

Täpsema info maleva kohta leiab noor, lapsevanem, tööandja ja rühmajuht SIIT.

Selleks, et noortel oleks põnev töösuvi otsime tööandjaid, kes on nõus võtma noored enda hoole alla ja pakkuma neile tööd. Kui sinu ettevõttel on võimalik pakkuda noortele tööd, siis kirjuta meile julgelt ja lööme käed. Ühendust saab võtta aadressil kristina.firsova@raenoortekeskus.ee.

Otsime 2024. aasta malevasse rühmajuhte liituma. Maleva rühmajuhi amet on ideaalne suvine tööamps. Saada oma CV ja motivatsioonikiri või küsimused 29. veebruariks 2024 aadressile liia.kass@raenoortekeskus.ee.

Lisainfo:

Liia Kass
Rae Noortekeskuse projektijuht
+372 5562 2211
liia.kass@raenoortekeskus.ee