Kõige lihtsam viis… vaata ära allpool olev video ja saad 2 minutiga selgeks, kuidas end malevasse registreerida!

Rae ÕM-i algab registreerimine 2. aprillil 2024 kell 18.00. Õpilasmalevasse saab registreerida ainult noor. Selleks on vaja noorel siseneda Rae valla iseteenindusse ja leida sealt “Olen noor” alt malevasse registreerimine. Sisselogimiseks on sul vaja kehtivat ID-kaarti, kaardilugejat ning ID-kaardi PIN-koodeMobiil-ID või Smart-ID sobivad ka. Kui sul on abi vaja või puudub vajalik tehnika, siis Rae valla noortekeskused aitavad hädast välja – mine oma piirkonna noortekeskusesse. Seal on olemas arvutid ja kaardilugejad ning vajadusel noorsootöötaja aitab sul registreerida.

Iseteeninduses täida kõik vajalikud punktid ja märgi ära oma eelistused rühma osas. Veendu, et kuupäevad sobivad sulle ja kõik väljad on täidetud. Seejärel allkirjasta taotlus digitaalselt, see läheb edasi lapsevanemale, kes samuti selle allkirjastab. Kui kõik toimingud on tehtud, siis oledki pääsenud malevasse. Sel aastal käib registreerimine kiiruse peale, kes ees see malevas sees! PS! Arvesse lähevad ainult taotlused, mis on täielikult täidetud ja allkirjastatud noore ja lapsevanema poolt.

Kui sinu registreerimine on õnnestunud ja oled malevasse pääsenud siis tuleb sinu meilile automaatne teade: “Taotlus on kinnitatud”. Kui jääd aga ootejärjekorda tuleb sinu meilile teade: “Taotlus ootab kontrollimist”.

Maleva eeltööks on ka koolitustel osalemine, mis on kohustuslik kõigile, kes soovivad malevas osaleda. Kui kõik on korras, siis tuleb tasuda osalustasu vastavalt vahetusele ning sõlmime ka töölepingu. Sellega peaksid olema kõik toimingud tehtud… aga see on alles algus! Päristöö alles algab – tere tulemast Rae Õpilasmalevasse!