Head malevahuvilised!

Esimene registreerimine on edukalt läbitud ning kohad on üle loetud. Kes esimesel registreerimisperioodil ei saanud mingil põhjusel registreerida, siis ei tasu pead norgu lasta. Avame lisaregistreerimise 2. mail 2023 kl 15:00 ning hoiame seda avatuna 7. maini 2023.

Registreerimine toimub läbi Rae valla iseteeninduse ning selle jaoks on tarvis noorel ID-kaarti ja vastavaid koode (sobivad ka mobiil-ID ja Smart-ID). Kellel on puudu ID-kaart või selle koodid, siis nüüd on paras aeg teha vastavad toimingud, et kõik 2. maiks toimima saaks. Kui sul puuduvad ID-kaardi koodid, siis uut kaarti ei pea taotlema. PPA väljastab uued koodid. Lisainfo siin.

Lisaregistreerimine avaneb järgmistesse rühmadesse:

I vallasisene vahetus 26.06 – 07.07:

  • Järveküla 2 (Riigikaitse rühm)* – 10 kohta vaba;
  • Jüri 2 – 7 kohta vaba;
  • Vaida 1 – 12 kohta.

II vallasisene vahetus 07. – 18.08:

  • Järveküla 4 – vaba 14 kohta;
  • Lagedi 2 – vaba 16 kohta;
  • Peetri 4 – vaba 18 kohta;
  • Vaida 2 – vaba 15 kohta.

*Järveküla 2 rühm on riigikaitseteemaline. See tähendab, et tööd tehakse samamoodi nagu teistes malevarühmades, aga lisaks toimuvad erinevad riigikaitseteemalised ühistegevused (nt on käidud sõjamuuseumis, staabi- ja sidepataljonis jpm) ning vahetuse lõpus minnakse nädalavahetuseks riigikaitselaagrisse, kus saab panna proovile oma ellujäämisoskused. Riigikaitse rühm sobib tüdrukutele ja poistele ning toob malevakogemusele veel lisaks vürtsi ja ägedaid kogemusi!

PS! Malevasse registreerimine ei taga kohta malevasse. Peale registreerimise lõppu võtavad rühmajuhid noortega ühendust ning kutsuvad töövestlusele, kus noor saab näidata oma tahet ja motivatsiooni malevas osaleda. Töövestluste tulemuste põhjal komplekteeritakse rühmad ja tulemustest antakse noortele teada.