Malevasse registreeritud? Mis nüüd edasi saab?

Esmalt tasub Rae valla iseteenindusse sisse logida ja kontrollida, kas taotlus on “Esitatud” staatuses. Kui taotluse juures on kirjas “Allkirja ootel”, siis on vaja lapsevanema allkirja, et taotlus oleks täielikult esitatud.

Ainuüksi taotluse esitamine ei taga kohta malevas. Kui taotlus on esitatud, siis võtab varsti ühendust noorega rühmajuht, kes kutsub ta töövestlusele, mis toimub grupis. Malev on töökoht nagu iga teinegi ehk siis töövestlusel saab noor näidata oma tugevusi ja motivatsiooni. Selle põhjal teeb rühmajuht otsuse rühma kokkupanekul. Töövestlused leiavad aset maikuus ning peale vestlusi saavad noored malevasse pääsemise osas lõpliku vastuse. Enne maleva algust läbitakse koos ka tööohutuskoolitused.

Kes esimese registreerimisperioodil jaole ei jõudnud, siis ei tasu meelt heita! Lisaregistreerimine Rae Õpilasmalevasse algab 2. mail kell 15:00 läbi Rae valla iseteeninduse ning on avatud kuni 7. maini. Registreerimiseks on noorel vaja ID-kaarti ja koode, mobiil-ID’d või Smart-ID’d. Loe lisaks siin.